Všetko, čo robíme, je iba kvapka v mori, ale keby sme to nerobili, tá kvapka by tam chýbala. Matka TerezaDeti

Pondelky pre najmenších Tajomné utorky Stredajšie kino Štvrtkové príbehy Tvorivá sobota Rodinná nedeľa Všetko

Veľké úpratovanie v srdci

Pridané: 10.04.2017

obr

Milé deti, už vás rodičia zapojili do upratovania pred Veľkou nocou? Pripravujeme sa na niečo dôležité, preto sme si zvykli aj upratovať príbytky. Rovnako, alebo viac, však treba upratať aj vo svojom vnútri, v srdci. V prílohe nájdete rébus, ktorý krásne pripravili erkári v Lusku.

Maľované čítanie - rodina

Pridané: 03.04.2017

Že ešte nevieš čítať? Dnes si spoločne s rodičmi môžeš prečítať textík. Ďakujme za našu rodinu a rodičov, ktorí vytrvalo s Božou pomocou držia rodinu pohromate.

Omaľovavánka - núdzni

Pridané: 27.03.2017

obr

Milé deti, ponúkame Vám a Vašim rodičom v prílohe omaľovanku, ktorú si môžete vytlačiť. Všade okolo nás sú núdzni, aj my sme častokrát v núdzi. Nikdy sa však nedajme zlomiť zúfalstvom a popasujeme sa s ním spolu s Pánom Bohom.   PS: Dnes čerpáme zo stránky, kde nájdete aktivity na každú nedeľu

Abrahám a Sára

Pridané: 20.03.2017

obr

Asi poznáte príbeh o Abrahámovi a Sáre. Nemali deti, perto bola Sára veľmi smutná. Boh však prisľúbil Abrahámovi veľké potomstvo. Prišli k nemu dokonca traja anjeli, mladí muži a odovzdali mu odkaz od Boha, že bude mať syna. Abrahám sa rozhodol Bohu dôverovať a naozaj sa Sáre narodil syn, Izák. Vytlač si obrázok a nájdi 8 rozdielov.

Modlitba za nenarodené deti

Pridané: 13.03.2017

obr

Milí malí priatelia, tento týždeň začneme modlitbou za tých, ktorí sa ešte nevedia modliť. Za malé bábätká, ktoré majú mamičky ešte len v brušku. Spolu s rodičmi sa pomodlite za ešte nenarodené detičky. Môžete si tiež vytlačiť obrázok plný čísel. Poznáte už číselný rad aspoň do 35? Ak nie, určite vám niekto pomô...

Labirynt modlitby

Pridané: 06.03.2017

Vždy, keď sa modlíme, rozprávame Bohu naše prosby a vďaky. Ale On tiež prehovára k nám a požehnáva nás. Vytlač si labirynt a nájdi cestu od Ducha Svätého k deťom.